Telefonų remontas

Remonto metu pakeistoms detalėms suteikiame garantiją, jei telefonas nebuvo pažeistas drėgmės ar mechaninių pažeidimų.

Kilus klausimams, skambinkite į techninį centrą telefonu: 8 643 31166 Mobilių telefonų taisymas. Nepataisomų telefonų nėra – yra tik kaina už kuriž verta tai daryti. Todėl žinodami realias rinkos kainas stengiamės Jums pasiūlyti optimaliausią variantą – ar taisyti mobilų telefoną ar pirkti naują.

Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį (nuo 1995 metų) ir aukštą techninį išsilavinimą todėl telefonų taisymo darbai atliekami kokybiškai. Kadangi yra didelė konkurencija ir naujų mobilių telefonų kainos šiuo metu yra nedidelės tai mobiliųjų telefonų taisymo kainas stengiamės kiek galima sumažinti. Jeigu mobilaus telefono už sutartą kainą nepavyksta sutaisyti Jūs nemokate nieko nepriklausomai nuo to kokie taisymo darbai buvo atlikti.

Naujų mobilių telefonų pasirinkimas yra vienas iš didžiausių. Atliekame visų gamintojų ir visų modelių garantinį (savo parduotų telefonų) ir pogarantinį taisymą. Perprogramuojame telefonus esant programiniams gedimams, įvedame Lietuvišką ar kitos pageidaujamos kalbos meniu.

Turite problemų su mobiliu telefonu? Rašykite mobas@inbox.lt

Mes Jums visada pasiruošę padėti.